Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Корисна інформація

 • Старіння – супутник і ворог

  старість

  Середня тривалість життя в Україні на 11 років нижча, ніж у країнах Європи, і на 8 років нижча, ніж у сусідній Польщі. Про це на колегії Міністерства охорони здоров’я України повідомив міністр охорони здоров’я України Василь Князевич. Він зауважив, що особливо трагічно на цьому тлі виглядає надсмертність чоловіків працездатного віку.

  Причинами цього, на думку міністра, є, “насамперед, умови роботи чоловіків, які зайняті у галузях з високим ризиком травматизації, зокрема, в металургійній, хімічній промисловості, і поширеність шкідливих звичок – куріння і надмірного вживання алкоголю”.
  В. Князевич зауважив, що “сьогодні українці потерпають від поєднаної дії економічної, екологічної та демографічної криз, які підсилюють одна одну і не дають вийти на шлях підвищення якості життя”.

  Continue reading → Середня тривалість життя в Україні на 11 років нижча, ніж у країнах Європи, і на 8 років нижча, ніж у сусідній Польщі. Про це на колегії Міністерства охорони здоров’я України повідомив міністр охорони здоров’я України Василь Князевич. Він зауважив, що особливо трагічно на цьому тлі виглядає надсмертність чоловіків працездатного віку. Причинами цього, на думку міністра, є, ...

 • Гармонізація гормонального фону за допомогою лікувально-профілактичних тампонів. Рослинні гормони (фітогормони)

  Гормональний фон

  З настанням статевої зрілості в репродуктивних органах жіночого організму виникають періодичні зміни, що отримали назву циклів. Їх регулювання здійснюється ендокринною системою. Починається він з вироблення гіпоталамусом головного мозку особливих гормонів – нейрогормонів, які стимулюють роботу гіпофіза. Під впливом гормонів гіпофіза в яєчнику дозріває фолікул, що містить яйцеклітину. Фолікул продукує вироблення жіночих статевих гормонів – естрогенів. Під час кожного циклу відбувається овуляція – вихід з фолікула яєчника зрілої, здатної до запліднення, яйцеклітини. У міру наближення овуляції, і особливо безпосередньо в період овуляції, відбувається перебудова функцій як статевих органів, так і організму в цілому. Ці зміни виникають під впливом гормонів – естрогенів. Якщо запліднення не відбулося, настає післяовуляційний період, а на місці фолікула утворюється жовте тіло. Жовте тіло продукує гормон прогестерон. Через кілька діб жовте тіло починає розсмоктуватися, а порожнину колишнього фолікула заповнюється сполучною тканиною. При цьому спершу зменшується, а потім припиняється вироблення прогестерону. У яєчниках починають розвиватися нові фолікули, і знову зростає секреція естрогенних гормонів.

  Continue reading → З настанням статевої зрілості в репродуктивних органах жіночого організму виникають періодичні зміни, що отримали назву циклів. Їх регулювання здійснюється ендокринною системою. Починається він з вироблення гіпоталамусом головного мозку особливих гормонів – нейрогормонів, які стимулюють роботу гіпофіза. Під впливом гормонів гіпофіза в яєчнику дозріває фолікул, що містить яйцеклітину. Фолікул продукує вироблення жіночих статевих гормонів – естрогенів. ...

 • Нормалізація мікрофлори за допомогою лікувально-профілактичних тампонів

  МікрофлораРіст і розмноження патогенних мікроорганізмів на слизових оболонках жіночих репродуктивних органів пригнічують особливі речовини, що містяться в “крові дракона”, бузку, акації катеху та інших рослинах фітокомпозиції – фітонциди. Термін “фітонциди” має грецьке походження: “phyton” в перекладі на російську мову означає “рослина”, a “caedo” – “вбиваю”. Вони були відкриті професором Б.П. Токіним в 1928 р.

  Фітонциди – це біологічно активні речовини, органічні сполуки, які продукують рослинами і проявляють бактерицидні (вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій), антіфунгальні (активні щодо мікроскопічних грибів) і протистоцідні (активні щодо найпростіших) властивості. Їх іноді називають антибіотиками вищих рослин.

  Фітонциди виявляють також антисклеротичний ефект, покращують регенерацію тканин, прискорюють загоєння пошкоджень шкіри, слизових оболонок та інших тканин, збільшують захисні сили організму.

  Continue reading →Ріст і розмноження патогенних мікроорганізмів на слизових оболонках жіночих репродуктивних органів пригнічують особливі речовини, що містяться в “крові дракона”, бузку, акації катеху та інших рослинах фітокомпозиції – фітонциди. Термін “фітонциди” має грецьке походження: “phyton” в перекладі на російську мову означає “рослина”, a “caedo” – “вбиваю”. Вони були відкриті професором Б.П. Токіним в 1928 р. Фітонциди – ...

 • Жінці не вистачає природного захисту!

  Захист жінокУ нормі слизові оболонки статевих органів жінки надійно захищені від патогенних мікроорганізмів: постійна мікрофлора (паличка Додерляйна, кислототривкі сапрофіти) проявляє по відношенню до них потужний антагонізм. Секрети (виділення) слизових оболонок володіють яскравими протимікробними властивостями за рахунок лізоциму, лактоферину, лейкоцитів, деяких простагландинів і лейкотроєнів. Нормальна мікрофлора, покриваючи клітини слизових оболонок статевих органів, блокує рецептори – місця можливого прикріплення мікроорганізмів патогенних видів.

  Постійна флора значно перевершує умовно-патогенні і патогенні види мікроорганізмів у кількісному відношенні. Вона виграє боротьбу за субстрати живлення і дихання (білки, полісахариди, насичені і ненасичені жири, вітаміни, мікроелементи, які містяться в слизовому секреті на поверхні клітин) у умовно-патогенної мікрофлори, і роз’єднує патогенні мікроорганізми з джерелами енергетичного та конструктивного обміну, які ці мікроби можуть почерпнути лише з живих клітин організму.

  Continue reading →У нормі слизові оболонки статевих органів жінки надійно захищені від патогенних мікроорганізмів: постійна мікрофлора (паличка Додерляйна, кислототривкі сапрофіти) проявляє по відношенню до них потужний антагонізм. Секрети (виділення) слизових оболонок володіють яскравими протимікробними властивостями за рахунок лізоциму, лактоферину, лейкоцитів, деяких простагландинів і лейкотроєнів. Нормальна мікрофлора, покриваючи клітини слизових оболонок статевих органів, блокує рецептори – місця можливого ...

 • Імпотенція

  Імпотенція

  Імпотенція, порушення ерекції – нездатність досягнення і підтримки достатньої для сексуальної активності ерекції у чоловіка. Еректильна дисфункція розглядається як нездатність чоловіка до ерекції протягом тривалого періоду – принаймні протягом 6 місяців.

  Статистика імпотенції

  Імпотенція зустрічається як у літніх чоловіків, так і у молодих. Згідно зі статистикою, імпотенція доля 52% чоловіків у віці від 40 до 70 років. Імпотенцією страждають також і молоді люди. У 80% випадків причина імпотенції органічна (судинна, ендокринна тощо) і вимагає комплексного підходу до лікування. Тільки в 20% випадках – імпотенція психогенна.

  Continue reading → Імпотенція, порушення ерекції – нездатність досягнення і підтримки достатньої для сексуальної активності ерекції у чоловіка. Еректильна дисфункція розглядається як нездатність чоловіка до ерекції протягом тривалого періоду – принаймні протягом 6 місяців. Статистика імпотенції Імпотенція зустрічається як у літніх чоловіків, так і у молодих. Згідно зі статистикою, імпотенція доля 52% чоловіків у віці від 40 до 70 років. ...

 • Подаруй собі здоров’я (нетримання сечі)

  Спокійний сонКожній людині хочеться відчувати себе здоровою та радісною, а особливо справжньому чоловіку. Не дивлячись на труднощі, йому властиво перемагати. У тому числі – перемагати хвороби. Однак така непомітна хвороба як нетримання сечі, може призводити до великих неприємностей і у чоловіків. Почастішання сечовипускання, нестерпне бажання в самий невідповідний момент вибігти в туалет, відчуття напруженості і болю при сечовипусканні, відчуття якогось випорожнення сечового міхура – все це хвороба отруює життя. Вночі вона порушує сон, а вдень ставить у залежність від «примх» сечового міхура. Причиною цього може бути бич сучасного чоловіка – простатит і як наслідок аденома.

  Простатит – це запалення передміхурової залози, дуже підступна хвороба. Часто починається таємно і поступово переходить у хронічний перебіг. Це захворювання з віком підстерігає практично кожного представника чоловічої статі, будучи символом в’янення чоловічого організму.

  Continue reading →Кожній людині хочеться відчувати себе здоровою та радісною, а особливо справжньому чоловіку. Не дивлячись на труднощі, йому властиво перемагати. У тому числі – перемагати хвороби. Однак така непомітна хвороба як нетримання сечі, може призводити до великих неприємностей і у чоловіків. Почастішання сечовипускання, нестерпне бажання в самий невідповідний момент вибігти в туалет, відчуття напруженості і болю ...