Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Гармонізація гормонального фону за допомогою лікувально-профілактичних тампонів. Рослинні гормони (фітогормони)

Гормональний фон

З настанням статевої зрілості в репродуктивних органах жіночого організму виникають періодичні зміни, що отримали назву циклів. Їх регулювання здійснюється ендокринною системою. Починається він з вироблення гіпоталамусом головного мозку особливих гормонів – нейрогормонів, які стимулюють роботу гіпофіза. Під впливом гормонів гіпофіза в яєчнику дозріває фолікул, що містить яйцеклітину. Фолікул продукує вироблення жіночих статевих гормонів – естрогенів. Під час кожного циклу відбувається овуляція – вихід з фолікула яєчника зрілої, здатної до запліднення, яйцеклітини. У міру наближення овуляції, і особливо безпосередньо в період овуляції, відбувається перебудова функцій як статевих органів, так і організму в цілому. Ці зміни виникають під впливом гормонів – естрогенів. Якщо запліднення не відбулося, настає післяовуляційний період, а на місці фолікула утворюється жовте тіло. Жовте тіло продукує гормон прогестерон. Через кілька діб жовте тіло починає розсмоктуватися, а порожнину колишнього фолікула заповнюється сполучною тканиною. При цьому спершу зменшується, а потім припиняється вироблення прогестерону. У яєчниках починають розвиватися нові фолікули, і знову зростає секреція естрогенних гормонів.

Розвиток репродуктивних функцій, регуляція циклів, згасання репродуктивних функцій строго контролюється ендокринною системою організму жінки. Її порушення можуть певною мірою коригуватися так званими рослинними гормонами – фізіологічно активними речовинами рослин. Новітні дослідження доводять, що рослинні гормони впливають на діяльність ендокринних залоз організму і тим самим – на регуляцію функцій всіх органів і систем. Розрізняють групу фітоестрогенів і фітогормонів. Фітоестрогени – це природні речовини, що входять до складу рослин і проявляють естрогенну і антиестрогенної дію. Фіто-гормони – природні речовини, що не володіють естрогенним ефектом, але роблять позитивний вплив на типові симптоми гормональних розладів жінки, наприклад, клімактеричного синдрому (“припливи”, підвищена пітливість, напади серцебиття, головні болі, забудькуватість, дратівливість, депресивні стани, вагінальна сухість, прискорене або хворобливе сечовипускання, нетримання сечі), передменструального синдрому, дисменорею та інші гінекологічні проблеми.

Фіто-гормони і фітоестрогени нормалізують зміст власних гормонів жіночого організму, за рахунок чого допомагають відрегулювати цикл і позбутися від болю при менструаціях, ліквідувати неприємні фізичні та психологічні розлади, які супроводжують передменструальний синдром, гармонізувати стан здоров’я при менопаузі. Дягиль і бузок, багаті сполуками з вираженим фітогормонального ефектом, сприяють нормалізації ендокринної регуляції жіночого організму. Вміщені в них ізофлавони, перетворюючись в гормоноподібні речовини, впливають не тільки на вироблення статевих гормонів, а й синтез білка, активність внутрішньоклітинних ензимів і факторів росту, гальмування проліферації злоякісних клітин, клітинну диференціацію, ангіогенез (утворення судин) – таким чином, що забезпечують антиканцерогенну , тобто протипухлинну, спрямованість цих процесів.

Відзначено, що ізофлавони надають профілактичну протиракову дію і сповільнюють ріст багатьох злоякісних пухлин, у тому числі пухлин молочної залози, шлунково-кишкового тракту, печінки. Вони також мають антиоксидантну та протигрибкову активність. Ізофлавони, завдяки подібності своєї хімічної структури з естрогенами, надають замісну дію, що дозволяє жінкам, які застосовують фітогормони, продовжити молодість і уповільнити процеси старіння організму, захищає шкіру від раннього утворення зморшок, нігті від ламкості і розшаровування, а волосся від випадання. Для гармонізації гормонального фону варто використовувати лікувально-профілактичні тампони Beautiful Life.