Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Імпотенція

Імпотенція

Імпотенція, порушення ерекції – нездатність досягнення і підтримки достатньої для сексуальної активності ерекції у чоловіка. Еректильна дисфункція розглядається як нездатність чоловіка до ерекції протягом тривалого періоду – принаймні протягом 6 місяців.

Статистика імпотенції

Імпотенція зустрічається як у літніх чоловіків, так і у молодих. Згідно зі статистикою, імпотенція доля 52% чоловіків у віці від 40 до 70 років. Імпотенцією страждають також і молоді люди. У 80% випадків причина імпотенції органічна (судинна, ендокринна тощо) і вимагає комплексного підходу до лікування. Тільки в 20% випадках – імпотенція психогенна.

Найбільш поширеною класифікацією імпотенції є класифікація, заснована на етіології:
1) психогенна еректильна дисфункція;
2) органічна еректильна дисфункція:

  • Гормональна;
  • Нейрогенна;
  • Васкулогенна;

3) змішана (психогенна і органічна);
4) медикаментозна.

Психогенна імпотенція найчастіше спостерігається у молодих хворих: вона пов’язана з боязню невдачі, невпевненістю в собі, конфліктними відносинами з партнеркою, невротичними станами.
Часта причина органічної форми захворювання – судинні порушення артеріальної або венозної природи, наприклад, порушення кровотоку статевого члена внаслідок атеросклерозу, гіперхолестеринемії, куріння, вродженої гіпоплазії артерії статевого члена, опромінення органів малого таза, травм промежини або кісток таза.

Нейрогенна форма розвивається в результаті поразки периферичної нервової системи (після інсульту, травм спинного мозку, через склерозу, хвороби Паркінсона).
Основними причинами гормональної імпотенції є гіпогонадизм, гіперпролактинемія, тиреотоксикоз, гіпотиреоз, захворювання наднирників. Часто захворювання спостерігається у чоловіків, хворих на цукровий діабет.

Для лікування і профілактики імпотенції використовується пластир урологічний “Prostatic Navel Plaster”.

Пластир виробляється в Китаї, використовується рецептура стародавніх тібетських лікарів. Виготовляється з використанням новітніх сучасних технологій, відповідає міжнародному сертифікату якості GMP. Віднесений до категорії лікувально-оздоровчої продукції.

Пластир не токсичний, не містить хімічних домішок, побічні явища не спостерігалися.