Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Нормалізація мікрофлори за допомогою лікувально-профілактичних тампонів

МікрофлораРіст і розмноження патогенних мікроорганізмів на слизових оболонках жіночих репродуктивних органів пригнічують особливі речовини, що містяться в “крові дракона”, бузку, акації катеху та інших рослинах фітокомпозиції – фітонциди. Термін “фітонциди” має грецьке походження: “phyton” в перекладі на російську мову означає “рослина”, a “caedo” – “вбиваю”. Вони були відкриті професором Б.П. Токіним в 1928 р.

Фітонциди – це біологічно активні речовини, органічні сполуки, які продукують рослинами і проявляють бактерицидні (вбивають або пригнічують ріст і розвиток бактерій), антіфунгальні (активні щодо мікроскопічних грибів) і протистоцідні (активні щодо найпростіших) властивості. Їх іноді називають антибіотиками вищих рослин.

Фітонциди виявляють також антисклеротичний ефект, покращують регенерацію тканин, прискорюють загоєння пошкоджень шкіри, слизових оболонок та інших тканин, збільшують захисні сили організму.

Хімічна природа фітонцидів різна. Звичайно це комплекс з’єднань – глікозидів, терпеноїдів, дубильних речовин та інших, так званих, вторинних метаболітів, тобто речовин, що не відносяться до основних класів природних сполук – білків, вуглеводів і жирів.

Розрізняють фітонциди протоплазми клітин (“тканинні соки”) і летючі фракції фітонцидів, що виділяються рослинами в атмосферу, грунт, воду (у водних рослин). Летючі фітонциди здатні надавати дію на відстані. Потужність і спектр антимікробної дії фітонцидів різні в різних видів рослин. Деякі з них вбивають багато видів найпростіших, бактерій і нижчих грибів протягом декількох хвилин і навіть секунд. Фітонциди багатьох рослин зберігають активність протягом тривалого часу, вони стійкі до впливу високих і низьких температур.

Фітонциди знищують патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми, порушуючи їх обмін речовин, тобто блокують конкретні біохімічні реакції (харчування мікроорганізмів, їхнє дихання, ріст, розмноження і т.д.), і цим вони не відрізняються від антибіотиків та інших протимікробних засобів, відомих медицині. Основна відмінність полягає в найвищій бактерицидної активності, яка в багато разів перевершує активність антибіотиків. Ця активність виражається не міліграмами, як у фармацевтичних препаратів, а мікрограмів, тобто частками міліграма.

Властивості фітонцидів зумовили велике число досліджень по використанню їх в медицині, ветеринарії, захист рослин, при зберіганні плодів і овочів, в харчовій промисловості. У гінекологічній практиці препарати рослин, що містять фітонциди, застосовують у комплексному лікуванні запальних процесів і захворювань, що передаються статевим шляхом.
Дягель, бузок, акація, що містяться в лікувально-профілактичних тампонах Beautiful Life, є надійними джерелами фітонцидів – рослинних антибіотиків