Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Подаруй собі здоров’я (нетримання сечі)

Спокійний сонКожній людині хочеться відчувати себе здоровою та радісною, а особливо справжньому чоловіку. Не дивлячись на труднощі, йому властиво перемагати. У тому числі – перемагати хвороби. Однак така непомітна хвороба як нетримання сечі, може призводити до великих неприємностей і у чоловіків. Почастішання сечовипускання, нестерпне бажання в самий невідповідний момент вибігти в туалет, відчуття напруженості і болю при сечовипусканні, відчуття якогось випорожнення сечового міхура – все це хвороба отруює життя. Вночі вона порушує сон, а вдень ставить у залежність від «примх» сечового міхура. Причиною цього може бути бич сучасного чоловіка – простатит і як наслідок аденома.

Простатит – це запалення передміхурової залози, дуже підступна хвороба. Часто починається таємно і поступово переходить у хронічний перебіг. Це захворювання з віком підстерігає практично кожного представника чоловічої статі, будучи символом в’янення чоловічого організму.

У жінок нетримання сечі може відбуватися з різних причин:

  • У молодому віці буває в післяпологовому періоді. Якщо головка плоду тривалий час стоїть, що відбувається рефлекторне ослаблення сфінктера сечового міхура, що веде до мимовільного виштовхування сечі при відсутність позивів на сечовипускання. Страждає головним чином психічний стан породіллі. Зазвичай через два три дня сфінктер відновлює свій фізичний стан, і сечовипускання приходить до норми.
  • При інфекції сечостатевої системи. При циститах спостерігається печіння і біль при сечовипусканні.
  • У жінок похилого віку нетримання сечі пов’язане з м’язовим ослабленням сфінктера, який не повністю стискається, закриваючи вихід із сечового міхура. Може допомогти гімнастика м’язів промежини – стисканням розслабленням м’язів.

З часом процес затримки сечі може привести до серйозних проблем, що вимагають оперативного лікування. Щоб уникнути цього. Необхідно раніше починати лікування. В даний час є багато препаратів, які діють на запальний процес в залозі.

Урологічний пластир Beautiful Life в поєднанні з Ортопедичним пластиром Beutiful Life виробляє подвійну дію на проблемні місця і приносить бажаний результат без шкоди внутрішнім органам.
Для жінок рекомендується користуватися тампонами Beautiful Life, засновані на комплексному поєднанні трав, вони допомагають встановлювати функцію сечовивідних шляхів, знімають запалення і беруть участь у профілактиці жіночої статевої системи.

Продукція компанії Beautiful Life безпечна і не приносить шкоди при її використанні, як це найчастіше відбувається з антибіотиками.