Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Жінці не вистачає природного захисту!

Захист жінокУ нормі слизові оболонки статевих органів жінки надійно захищені від патогенних мікроорганізмів: постійна мікрофлора (паличка Додерляйна, кислототривкі сапрофіти) проявляє по відношенню до них потужний антагонізм. Секрети (виділення) слизових оболонок володіють яскравими протимікробними властивостями за рахунок лізоциму, лактоферину, лейкоцитів, деяких простагландинів і лейкотроєнів. Нормальна мікрофлора, покриваючи клітини слизових оболонок статевих органів, блокує рецептори – місця можливого прикріплення мікроорганізмів патогенних видів.

Постійна флора значно перевершує умовно-патогенні і патогенні види мікроорганізмів у кількісному відношенні. Вона виграє боротьбу за субстрати живлення і дихання (білки, полісахариди, насичені і ненасичені жири, вітаміни, мікроелементи, які містяться в слизовому секреті на поверхні клітин) у умовно-патогенної мікрофлори, і роз’єднує патогенні мікроорганізми з джерелами енергетичного та конструктивного обміну, які ці мікроби можуть почерпнути лише з живих клітин організму.

До умовно-патогенних мікроорганізмів відносяться: кишкова паличка, деякі типи стафілококів, паличка синьо-зеленого гною, вульгарні протеї, клебсієли та ін. Свою назву вони отримали через те, що можуть викликати захворювання тільки за певних умов: наприклад, при імунодефіцитах, при дуже великій їх кількості (так званої інфекційної дозі), при дисбіозах в піхві, при порушеннях місцевого імунітету в статевих органах (наприклад, при великих мікротравмах, отриманих під час статевого контакту).

До патогенних мікроорганізмів, які можуть бути причиною захворювань репродуктивних органів жінки, місцевих інфекційних процесів, відносяться збудники гнійної інфекції: золотистий стафілокок, стрептокок зеленящий групи А, неклостридіальні анаероби, хламідії, мікоплазми патогенні, гонококи та інші.

Порушення сталості внутрішнього середовища організму, викликане хвороботворними мікробами, повинні відновлювати дві системи: систему неспецифічного антиінфекційного захисту організму і специфічну систему імунітету.

Характерною рисою системи неспецифічної антиінфекційного захисту є велика широта дії проти будь-яких збудників інфекційних процесів, саме тому її прийнято називати неспецифічною. Вона майже універсальна! Ця універсальність є важливе завоювання еволюції, що дозволяє організму людини виживати при атаці збудників інфекційних хвороб.

Система імунологічного нагляду організму людини відрізняється тим, що вона завжди спрямована проти конкретного збудника захворювання або будь-якого чужорідного агента.

На жаль, стан неспецифічного захисту людини і його системи імунітету в сучасних умовах характеризується прогресивним зниженням їх активності, зростанням числа хворих з інфекційними процесами.

Найбільш важливі причини зниження активності системи неспецифічного захисту та системи імунітету:

  • Величезний пресинг різних стресів, що ведуть до дезадаптації людини.
  • Дисбактеріози нормальної мікрофлори тіла, пов’язані з глобальним застосуванням протимікробних засобів.
  • Недолік в їжі білка, незамінних амінокислот, які необхідні для синтезу багатьох білкових протимікробних речовин організму людини.
  • Генетичні дефекти на тлі наростання числа мутагенів у середовищі проживання людини.
  • Збільшення числа штамів патогенних мікроорганізмів з вираженою здатністю ухилення від дії захисних механізмів.
  • Наявність в біосфері токсичних речовин, що порушують гомеостаз.
  • Хронічне психоемоційний і фізичне стомлення людей, їх відставання від високого темпу життя.

Таким чином, внаслідок зниженої активності системи неспецифічного захисту від патогенних мікроорганізмів і системи імунітету, організм сучасної жінки потребує періодичних лікувально-профілактичних заходів для нормалізації мікробного пейзажу слизових оболонок статевих органів. Зручним і надійним засобом для проведення таких заходів є лікувально-профілактичні тампони “Beautiful Life”.