Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Оплата та доставка

Ми піклуємося про наших клієнтів і намагаємося зекономити Ваш час та Ваші гроші. Саме тому ми розглянули всі можливості доставки товарів по Україні і пропонуємо Вам найнадійніші:

Ви маєте можливість відстежити вантаж за номером товарно-транспортної накладної. Введіть в поле № товарно-транспортної накладної і дізнайтесь,  де знаходиться Ваш вантаж, не відходячи від комп’ютера!Ви можете дізнатися про місцезнаходження та стан поштового відправлення, що розшукується, у будь-який зручний для Вас час. Достатньо ввести в поле нижче № накладної та дізнатись, де знаходиться вантаж.


Для замовлення доставки через одну  з вказаних служб, необхідно при оформленні замовлення вказати наступну інформацію: вид та адресу доставки. Зазвичай ми користуємось послугами  служби «Нова Пошта», проте якщо Вашого міста немає у їхньому списку доставки, то замовлення буде надіслано службою “Укрпошта”.

Невдовзі з Вами зв’яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення. Оплата за доставку здійснюється за кошт покупця та зазвичай вартує 20,00-40,00 гривень. За умови купівлі товару, загальна сума якого перевищує 800 грн – доставка безкоштовна.  Доставка триває від 2-х до 4-х діб “Нова пошта” та 5-10 діб “Укрпошта” в межах України. Можлива доставка «до дверей».

Після відправлення, Вам буде повідомлено номер декларації, згідно якої Ви зможете отримати Ваше замовлення у вказаному Вами пункті “Нової Пошти” чи “Укрпошти”, після пред’явлення паспорту чи посвідчення водія (допускається використання ксерокопій) та в on-line режимі відслідковувати переміщення Вашого вантажу на сайті перевізника. Рекомендуємо зателефонувати у Ваше відділення кур’єрської служби та уточнити коли Ви можете отримати своє замовлення.

Оплата здійснюється при отриманні замовлення в кур’єрській службі, при чому Вам доведеться оплатити послугу пересилки грошей. Вартість даної послуги варто уточняти в самій службі доставки та зазвичай вона становить від 20 грн. Також можлива передоплата. В цьому випадку після здійснення замовлення вам на пошту прийде рахунок із загальною сумою, включаючи вартість доставки. Товар буде надіслано одразу ж після оплати, про що також буде повідомлено поштою.

Після оформлення замовлення на Ваш e-mail буде надіслано лист з вказанням вибраних Вами товарів, умовами оплати та доставки. У випадку, якщо такий лист містить неправильну інформацію, або прийшов до Вас випадково – просимо відписати «відправнику» з вказанням неточностей! У випадку коли вся інформація достовірна – відписувати не потрібно.

Всі питання чи неясності щодо замовлення, оплати та доставки просимо адресувати адміністрації сайту скориставшись розділом «Контакти».

Ми цінуємо кожного свого клієнта.