Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Відгуки

Ми зацікавлені у тому, щоб наша продукція приносила Вам користь. Залишаючи тут свої відгуки та пропозиції стосовно продукції Ви дозволите нам відчути, що наша місія виконана

 1. Мені 53 роки. 5 років тому мені видалили два поліпи в матці. Останній медичний огляд показав, що поліпи появилися знову. Я зробила УЗД, який підтвердив це. Мені знову була запропонована операція. Але подруга мені порадила спробувати скористатись тампоном. Всього я використала 5 тампонів. Повторне УЗД та медичний огляд показали відсутність поліпів. Лікар був здивований.

  З повагою Оксана

 2. Мені 45 років. Кіста правого яєчника. Розмір 4 см. Порадили операцію. Поставила 5 тампонів. Паралельно застосовувала ортопедичний та урологічний пластирі. УЗД робила до і після лікування. Маю заключення гінеколог. Все нормально. Пройшло 2 роки.

  З повагою Тетяна

 3. Мені 52 роки. Вже 3 роки лікую полікистоз грудей.Були постійні виділення. Під час і після прийому тампонів припинились виділення. Я задоволена.

  З повагою Олександра

 4. Мені 29 років. Декілька років не могла завагітніти. В дію тампонів не вірила. Але після декількох курсів лікування виходу не було. Після 6-ти тампонів змогла завагітніти. Ми з чоловіком щасливі!!!

  З повагою Світлана

 5. Дитині 8 місяців. Кашель. Звернулись до лікарів – запропонували антибіотики. Використали один ортопедичний пластир – кашлю як не було.

  З повагою Галина

 6. У мого чоловіка – аденома простати. Як кожен чоловік він довго приховував це. Почалася анурія – відсутність мочі. Піднялась висока температура. Його госпіталізували. Після двох днів інтенсивного лікування, полегшення не наступило. Ввечері сусідка принесла урологічний пластир. На ранок наступило полегшення. Перше пішов гній. Потім моча. На курс лікування пішло 6 пластирів.

  З повагою Марія

 7. Пластир від болю в спині – просто спасіння! Після травми, яку отримала пару років тому, постійно відчувала біль і дискомфорт. Покористувалась пластирем – все прийшло в норму! Тепер, коли надокучає біль після важкої роботи – приклеюю на ніч, а з ранку відчуваю себе на всі 100%

  З повагою Валерія

Залиште коментар: