Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Обережно! Підробка

Почастішали випадки придбання неякісного продукту (тампонів). Як правило, це тампони за підозріло низькою ціною, зовні дуже нагадують лікувально-профілактичні тампони «Beautiful life».

В Інтернеті часто можна зустріти пропозицію купити тампони «Clean Point» за ціною значно нижче, ніж тампони «Beautiful life». В оголошеннях пишеться, що це тампони компанії «Beautiful life», що на них є Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 05.03.02-03/49257 від 02.10.2007 р. Це не так! Сертифікат ви можете побачити на нашому сайті. І в ньому написано, що виданий він компанії «Beautiful life» з обов’язковою умовою, що на упаковці має бути напис «Beautiful life», а на цих тампонах напис «Clean Point».

Звертаємо вашу увагу на те, що тампони «Clean Point» не проходили ніякої сертифікації і на них не видавалося ніяких висновків. До компанії «Beautiful Life» тампони «Clean Point» не мають ніякого відношення.

Відрізнити підробку від оригіналу можна за такими ознаками:

  • У тампоні не повинно бути ніяких вкраплень жорсткої трави. Тампони компанії «Beautiful life» мають форму невеликої правильної форми кульки у стерильній марлі.
  • На сертифікаті написано, що він виданий компанії «Чудове життя» («Beautiful life»). Отже і на упаковці тампона повинна бути присутнім напис «Beautiful life».
  • Продукція не може коштувати дешевше, ніж у офіційного постачальника. Така продукція має сумнівне походження.

Ми вважаємо, що не варто ризикувати своїм здоров’ям заради дуже умовної перспективи економії (лікування наслідків буде коштувати дорожче, ніж ви заощадите).