Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Гінура

ГінураGynura – рід тропічних рослин родини складноцвітих, що об’єднує близько 100 видів; деякі види вирощують у культурі. Гінура – вічнозелений напівчагарник висотою до метра з лазячими ребристими пагонами, слово це в перекладі з грецького «жінка з хвостом». Таку назву могло бути дано роду і за довгі батоги-пагони у цих рослин, і за довгі маточки їх квіток.

Гінура перистонадрізана (Gynura pinnatifida DC) – елітне багаторічна трав’яниста лікарська рослина сімейства складноцвітих. Дороге й рідкісне, вирощуються в китайській провінції Юньнань і Гуйчжоу. Широко використовується в східній медицині. Гінура багата тритерпеновими сапонінами, біофлавоноїдами, летучими оліями, мікроелементами, полісахаридами і амінокислотами.

Перші згадки про гінуру перистонадрізану як лікарську рослину зустрічаються у старовинних книгах знаменитого старокитайського цілителя Лі Шічженя, що жив в епоху династії Мін.

Входить у склад таких продуктів як: Пластир ортопедичний BANG DE LI.

Застосування. Гінура сприяє розширенню серцевих судин і судин мозку, покращує циркуляцію крові, нормалізує картину крові і забезпечує хорошу прохідність кровоносних судин, відновлює активність клітин організму, попереджає появу багатьох захворювань, що викликаються віковим збільшенням в’язкості крові, є протизапальним засобом, знімає сепсис. Має ефект при лікуванні болів у період менструації.

Гінура перистонадрізана надає подвійну регулюючу дію: вона може активізувати кровообіг і в той же час зупиняти кровотечу. Це суперечлива функція, тим не менше, гінура перистонадрізана цю функцію має, що свідчить про її багатофункціональні властивості. Така унікальна здатність гінури перистонадрізаної лікувати одночасно головні і другорядні прояви хвороби, її багатоцільова регулююча роль недоступна для інших лікарських засобів.

Зазвичай вживаються молоде листя і пагони.