Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Гірчичник піхвовий

Гірчичник піхвовий (Conioselinum vaginatum) – сімейство зонтичні – Apiaceae Lindl. (Umbelliferae Juss.)

Багаторічна трав’яниста рослина. Росте по берегах річок і струмків в чагарниках, сирих березових і осикових, ялинових і соснових лісах, вздовж струмків, на сирих скелях, приморських лугових схилах на лісових високотравних луках.

У коренях і кореневищах виявлено ефірну олію, фталіди (лігустілід, лігустікумлактон), поліацетіленові з’єднання, кумарини. У траві знайдена ефірна олія. Плоди містять ефірну олію, кумаріни, вищі ефірні кислоти (пальмітинова, петрозелінова, петрозелідінова, лінолева).

Входить у склад таких продуктів як: Пластир PROSTATIC NAVEL.

Цвіте в липні-серпні.
Поширений на Далекому Сході (Приамур’ї, Примор’ї, Сахаліні).
З лікувальною метою використовують коріння, кореневища, листя.

Препарат має болезаспокійливі властивості, покращує кровообіг, зменшує навантаження на серце, знижує артеріальний тиск, має сечогінну дію.

Застосування в китайській медицині. Відвар коренів, листя використовується при шлункових, гінекологічних захворюваннях, головного болю, запамороченні, застуді, паралічі, гіпертонічній хворобі. Екстракт коренів має слабку протипухлинну активність.

Гірчичник блискучий (Conioseium lucidum).

Корінь цієї рослини має найширше застосування в китайській народній медицині; йому приписують загальнозміцнюючу, болезаспокійливу і гемостатичну дію. Це засіб призначають також для зупинки маткової кровотечі, при лікуванні серцевих захворювань, невралгій і т. п.