Beautiful Life
в Україні

Людина повинна знати, як допомогти собі самій у хворобі, пам’ятаючи, що здоров'я є найбільшим багатством людини. (Гіппократ)

Мілетія сітчаста

Мілетія сітчастаMillettia reticulata. Родина Бобові (Fabaceae).

В роду близько 120 видів. Африка, Мадагаскар, Індія та Східна Азія. Вічнозелені і листопадні дерева, чагарники і рослини, що в’ються з дерев’янистих стебел. Листя пір’ясті, ланцетні, з широкоовальними листочками, що ростуть в супротивних або протилежних парах. Квіти, подібні квітучому запашному горошку, зібрані в кінцеві і бічні кисті або волоті.

В’юнкий або лазячий, дерев’янистий чагарник 5 м або більше заввишки і 1-2 м завширшки. Листя пір’ясті, складаються з 5-9 ланцетних, еліптичних, напівшкіряних листочків 3-9 см завдовжки. Горошкоподобні, рожеві, червоні або блакитні квіти 1 см завдовжки, зібрані в густі кисті або волоті 15-20 см завдовжки. Цвітіння влітку.

Цілющими властивостями володіють виключно коріння рослини.

Застосування в медицині. Китайські лікарі-травники вважають, що основною причиною болю є недостатнє кровопостачання. Відповідно до цієї традиції мілетія сітчаста класифікується як трава, що зміцнює і стимулює кров’яну систему і найбільш часто вживається для лікування порушень менструального циклу. Найчастіше мілетія використовується для полегшення «менструального болю», а також для нормалізації порушеного або відсутнього менструального циклу. Особливо показано застосування цієї трави в разі супутньої анемії.

Входить у склад таких продуктів як: Пластир ортопедичний BANG DE LI.

Можна призначати мілетію сітчасту також при поліартритних болях і у випадках оніміння і парестезій в руках і ногах. Є дослідження, що доводять протизапальний ефект мілетії, а також її позитивний вплив на артеріальний тиск. Відвар мілетії використовується для лікування шлункових болів, лікування анемії та порушень менструального циклу у жінок, у випадку виділень з жіночих і чоловічих статевих органів (як кров’янистих, так і гнійних), при гонореї. Ця рослина стимулює утворення і зростання червоних кров’яних клітин. Містить протипухлинний комплекс.

Протипоказання. Рослина не має офіційних заборон на його застосування, не токсична, але не слід її приймати вагітним.